Szafy z przepływem laminarnym do IVF, LABOX spol. s r.o.

Opis produktu:

Najnowocześniejsze stacje robocze do przetwarzania tkanek i cell, specialy dla ośrodków IVF. LABOX posiada kompletne rozwiązanie. Szafy z przepływem laminarnym FBB-IVF, szafy bezpieczeństwa biologicznego (EN 12469) MBB-IVF, szafa do mikromanipulacji FBB-R-IVF i stół antywibracyjny LFM. Profesjonalna integracja mikroskopu i niezrównanego systemu sterowania SMART CR2000. Wbudowana ścieżka audytu, ciągły monitoring, powiadomienia e-mail i push dla alarmów i powiadomień serwisowych, zdalne sterowanie i serwis 24/7.

Pozostałe informacje:

Curently najlepsze rozwiązanie w dziedzinie laboratoriów IVF. Zawsze aktualny, przyjazny dla użytkownika interfejs, wczesne przewidywanie konieczności wymiany HEPA, niezawodność i gwarancja najlepszego serwisu przez cały okres użytkowania urządzenia. Możliwość integracji z systemami EMS i BMS. Wszystkie stacje robocze są przyjazne dla środowiska i są naprawdę opłacalne. Istnieje wiele akcesoriów zwiększających efektywność i ergonomię pracy.


Strona www.: www.labox.eu

Wysłać wiadomośćWysłać wiadomość
Wysłać wiadomość:
LABOX spol. s r.o.

Siedziba firmy:

LABOX spol. s r.o.
Brandýská 8
Jirny
250 90

Czechy

Strona www.:

www.labox.eu

Osoby kontaktowe:

David Greco
dyrektor handlowy
Telefon:+420 731 329 972
Faks:+420 281 012 552


Języki:
Czeski, Angielski, Włoski
Formularz kontaktowy >>

Zdjęcia

Szafy z przepływem laminarnym do IVF Szafy z przepływem laminarnym do IVF Szafy z przepływem laminarnym do IVF Szafy z przepływem laminarnym do IVF Szafy z przepływem laminarnym do IVF

Parametry

Nazwa produktu: Szafy z przepływem laminarnym do IVF
Warunki płatności: Fakturą
Wielkość produkcji: Według umowy Minimalna wielkość dostawy: Według umowy
Cena za sztukę: Według aktualnego cennika
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.